Aktualności

KONCERT PIOSENEK CZESŁAWA NIEMENA

18-11-2017 Twoje Uzdrowisko, Uzdrowisko Goczałkowice-Zdrój

Piosenek wielkiego artysty Czesława Niemena posłuchaliśmy w wykonaniu Grzegorza Buchty. Robi to doskonale, wielu fanów Niemena zaskoczył. Następny koncert w grudniu, zapraszamy!

WYSTĘP MASZTALSKIEGO

16-11-2017 Twoje Uzdrowisko, Uzdrowisko Goczałkowice-Zdrój

Masztalski -- to jeden z najlepszych opowiadaczy dowcipów. Dzisiaj doskonale bawił naszych kuracjuszy, co rusz wybuchały salwy śmiechu na sali. Dziękujemy za tyle radości i zapraszamy ponownie:)

ZBÓJNICKA BIESIADA

14-11-2017 Twoje Uzdrowisko, Uzdrowisko Goczałkowice-Zdrój

Biesiada Góralska bardzo przyjęła się w Uzdrowisku. Kuracjusze lubią śpiewać i bawić się w grupie. Dzisiaj świetnie wykonali swoją pracę dwaj górale - Staszek i Grzegorz - pięknie śpiewając i opowiadając. Dziękujemy i zapraszamy ponownie:)

WYSTĘP ZESPOŁU "FOLKOWIANIE"

07-11-2017 Twoje Uzdrowisko, Uzdrowisko Goczałkowice-Zdrój

Zespół folklorystyczny "Folkowianie" tworzą niesamowici ludzie, dlatego ich występy to swoiste spotkania. Śpiewają pięknie, są autentyczni , kultywują folklor Ziemi Pszczyńskiej. Dziękujemy za każdy występ dla naszych kuracjuszy:)

SPACER HISTORYCZNY

03-11-2017 Twoje Uzdrowisko, Uzdrowisko Goczałkowice-Zdrój

W ostatni piątek wiele osób chętnych było na zwiedzanie Uzdrowiska. A zebrała się grupa naprawdę spora, ok.50 osób. I bardzo dobrze, że osoby leczące się w tym wyjątkowym miejscu przybliżą sobie jeszcze niezwykłą historię miejscowości i kurortu. Zainteresowanie ogromne przełożyło się na podziw do tego miejsca:)

KONCERT ARII OPERETKOWYCH

02-11-2017 Twoje Uzdrowisko, Uzdrowisko Goczałkowice-Zdrój

Ostatniego dnia października słuchaliśmy arii operetkowych, było to niezwykłe spotkanie z piękną muzyką. Śpiewała Anna Wilczyńska, było cudownie:)

WARSZTATY WIKLINY PAPIEROWEJ

30-10-2017 Twoje Uzdrowisko, Uzdrowisko Goczałkowice-Zdrój

Otworzyliśmy wystawę rękodzieła artystycznego Barbary i Andrzeja Maroszek. Tworzą oni piękne kolorowe prace z wikliny papierowej. Znajdziemy tutaj różne pojemniki, tace, anioły, choinki, gwiazdki, serduszka, i nawet zwierzęta. Dwa razy w tygodniu, w poniedziałki i środy odbywają się pod okiem artystów warsztaty wyplatania. Jesteśmy po dwóch takich zajęciach, na pierwszych była nauka skręcania rurek, na drugich już wyplatanie pojemników, osłonek, serc i wielu innych rzeczy. Wszyscy są zachwyceni:)

KONCERT "POWRÓĆMY JAK ZA DAWNYCH LAT"

29-10-2017 Twoje Uzdrowisko, Uzdrowisko Goczałkowice-Zdrój

Niedzielne deszczowe popołudnie umilił nam zespół "Movimento +". Zespół działa pod patronatem Czechowickiego Teatru Muzycznego, w skład wchodzi pięć pań, które pięknie śpiewają piosenki Starego Kina. Posłuchaliśmy m.in."Miłość ci wszystko wybaczy", "Ja się boję sama spać", "Serduszko puka...", "Tango Milonga", "Parasolki..." i wiele innych. Bardzo dziękujemy za występ i czekamy na następny:)