Aktualności

SPACER Z KIJKAMI

20-09-2017 Twoje Uzdrowisko, Uzdrowisko Goczałkowice-Zdrój

Mimo deszczowej pogody zgłosiła się grupka osób chętnych do treningu. I bardzo dobrze, bo z kijkami można wyjść zawsze. To świetna forma ćwiczeń na wolnym powietrzu. Zawsze zapraszamy!

PROGRAM AUTORSKI

19-09-2017 Twoje Uzdrowisko, Uzdrowisko Goczałkowice-Zdrój

Mieliśmy przyjemność w tym turnusie oglądać aktorkę Krystynę Pryszczyk w jej niesamowitym programie z kapeluszami. Było jak zawsze wyśmienicie. Dziękujemy aktorce!

ZBÓJNICKA BIESIADA

18-09-2017 Twoje Uzdrowisko, Uzdrowisko Goczałkowice-Zdrój

Zbójnicka Biesiada to program, w którym śpiewamy wspólnie piosenki góralskie, biesiadne i cygańskie. W trakcie opowiadane są jeszcze dowcipy. Jest naprawdę wesoło! Ostatnią biesiadę poprowadziło dwóch górali przy akompaniamencie akordeonu i gitary. Bawiliśmy się doskonale! Po spotkaniu ustawiła się kolejka osób do zdjęć z góralami.

KONCERT PIEŚNI CHRZEŚCIJAŃSKIEJ

16-09-2017 Twoje Uzdrowisko, Uzdrowisko Goczałkowice-Zdrój

Mieliśmy okazję posłuchać spokojnych i nastrojowych pieśni o tematyce religijnej. Koncert sobotni poprowadził Pan Jan Pajor, a chętnych do słuchania i wspólnego śpiewania nie brakowało. Dziękujemy!

KONCERT PIOSENEK CZESŁAWA NIEMENA

05-09-2017 Twoje Uzdrowisko, Uzdrowisko Goczałkowice-Zdrój

Prawie pełna sala kuracjuszy dzisiaj na koncercie piosenek Czesława Niemena. Pięknie wykonuje to muzyk hardrockowy Grzegorz Buchta. Dobrze, że jeszcze są osoby, które zajmują się tego rodzaju muzyką. Wielkie brawa!

WYSTEP ZESPOŁU "TĘCZA"

04-09-2017 Twoje Uzdrowisko, Uzdrowisko Goczałkowice-Zdrój

Końcem tygodnia mieliśmy przyjemność gościć zespół "Tęcza". Program Cygański w wykonaniu tego zespołu to dobra piosenka i zabawa - doskonałe teksty, wesoły przekaz, do tego piękne stroje, sukienki wirujące na scenie dopełniają cały występ. Była radość wśród publiczności, i o ten składnik chodziło w programie. Dziękujemy i zapraszamy w przyszłym turnusie!

SPACER PO ZDROJU

30-08-2017 Twoje Uzdrowisko, Uzdrowisko Goczałkowice-Zdrój

Koniec sierpnia, piękna pogoda kusi do plażowania, jednak znalazła się też grupka chętnych do poznania bliżej kurortu. Oto kilku odważnych z tej wycieczki przy naszej wspaniałej fontannie. Wszyscy chwalą Goczałkowice-Zdrój!

SPACER Z KIJKAMI

29-08-2017 Twoje Uzdrowisko, Uzdrowisko Goczałkowice-Zdrój

Zawsze przed treningiem z kijkami ćwiczymy, zaczynamy od krążenia stóp, dalej do góry, i kończymy na ramionach - ogólna gimnastyka. A na zakończenie marszu rozciągamy się. Bardzo dobrze, że coraz więcej osób kocha ten sport. Naprawdę warto!