Aktualności

ilość aktualności: 216

Koncert Wspomnienia Jacka Lecha

[ Data aktualności:20-05-2018 Uzdrowisko Goczałkowice-Zdrój ]

20 maja o godzinie 16:00, na tarasie Restauracji Uzdrowiskowej, odbędzie się Koncert Wspomnienia Jacka Lecha. Będzie to niezapomniana podróż w czasie muzycznych lat 60,70,80 XX wieku. Serdecznie Zapraszamy!

KONCERT PIOSENEK CZESŁAWA NIEMENA

[ Data aktualności:17-05-2018 Uzdrowisko Goczałkowice-Zdrój ]

W dniu wczorajszym kuracjusze mieli przyjemność posłuchać piosenek Czesława Niemena. Wykonywał je Grzegorz Buchta, muzyk z Bażanowic, hardrockowiec. Dziękujemy za te piękne piosenki, za tyle pięknych wspomnień:)

2 Noc Muzeum

[ Data aktualności:12-05-2018 Uzdrowisko Goczałkowice-Zdrój ]

11 oraz 12 maja w Uzdrowisku Goczałkowice-Zdrój odbyła się Noc Muzeów, na której kuracjusze jak i okoliczny mieszkańcy mogli skorzystać z szeregu różnych atrakcji.

Zdjęcia:

SPACER PO ZDROJU

[ Data aktualności:09-05-2018 Uzdrowisko Goczałkowice-Zdrój ]

Dzisiaj znowu trafiliśmy na piękną pogodę. W związku z tym faktem na spacer historyczny wybrało się dużo osób. Bardzo cieszymy się, bo mamy czym pochwalić się. Do Goczałkowic i samego kurortu warto wybrać się, aby poczuć wspaniały klimat XIX wieku:)

WYSTĘP ZESPOŁU "FOLKOWIANIE"

[ Data aktualności:08-05-2018 Uzdrowisko Goczałkowice-Zdrój ]

Integracyjny zespół folklorystyczny "Folkowianie" zaśpiewał dzisiaj pieśni Ziemi Pszczyńskiej. Byli (jak zawsze) rewelacyjni, ich muzykowanie to dobra zabawa, radość, spełnienie i lek, który ma magiczną moc. Dziękujemy :)

Zdjęcia:

SPACER Z KIJKAMI

[ Data aktualności:07-05-2018 Uzdrowisko Goczałkowice-Zdrój ]

Z wielką przyjemnością trenowaliśmy dzisiaj. Spacer z kijkami to najlepsze rozwiązanie w taką pogodę. Zapraszamy serdecznie do Parku Zdrojowego:)

KONCERT JACKA MIERNIKIEWICZA

[ Data aktualności:05-05-2018 Uzdrowisko Goczałkowice-Zdrój ]

Jacek Miernikiewicz, artysta z Częstochowy, jest dzisiaj gościem w naszym Uzdrowisku. Wydał dwie piękne płyty - "Bezsenne sny" i "Otulenie", każda zawiera 13 nastrojowych utworów znakomitych artystów, jak Sinatra, Kiepura, Grechuta, Bocellii, Jones, Stolz. Dziękujemy za tyle wzruszeń:)

WYSTEP ZESPOŁU "TĘCZA"

[ Data aktualności:04-05-2018 Uzdrowisko Goczałkowice-Zdrój ]

Cyganów witaliśmy dzisiaj w Uzdrowisku. Zespół "Tęcza" przyjechał do nas z Programem Cygańskim. Piękny występ, oni zawsze niosą mnóstwo radości, dziękujemy!

KONCERT PIOSENEK CZESŁAWA NIEMENA

[ Data aktualności:28-04-2018 Uzdrowisko Goczałkowice-Zdrój ]

Grzegorz Buchta zachwycił dzisiaj wszystkich śpiewając piosenki Czesława Niemena. Po koncercie wiele osób podchodziło, aby porozmawiać, podziękować i zrobić sobie na pamiątkę zdjęcie z artystą. Dziękujemy za koncert:)

WARSZTATY WIKLINY PAPIEROWEJ

[ Data aktualności:27-04-2018 Uzdrowisko Goczałkowice-Zdrój ]

Kończymy zajęcia wyplatania. Przez sześć tygodni kuracjusze świetnie bawili się tworząc różne przedmioty z wikliny papierowej. Bardzo dziękujemy Państwu Barbarze i Andrzejowi Maroszek za poświęcony czas i cierpliwość:)

Zdjęcia: