Aktualności

WYSTĘP MASZTALSKIEGO

21-07-2017 Twoje Uzdrowisko, Uzdrowisko Goczałkowice-Zdrój

Wczoraj gościł w Uzdrowisku jeden z najlepszych opowiadaczy dowcipów, Aleksander Trzaska, popularny Masztalski. Humor oznacza wesołe usposobienie, przez 80 minut redaktor wyjaśniał nam ważność tej cechy. Bawiliśmy się wybornie!

Spotkanie w ramach Ekomuzeum w Zakładzie Ichtiobiologii i Gospodarki Rybackiej Polskiej Akademii Nauk w Gołyszu.

20-07-2017 Twoje Uzdrowisko, Uzdrowisko Goczałkowice-Zdrój

W dniu 20 lipca 2017 r. odbyło się spotkanie w ramach Ekomuzeum w Zakładzie Ichtiobiologii i Gospodarki Rybackiej Polskiej Akademii Nauk w Gołyszu.

Zakład powstał na terenie o wielowiekowej tradycji hodowli karpia. Głównym kierunkiem badań jest poznanie biologicznych podstaw chowu ryb, funkcjonowania ekosystemów stawowych, doskonalenia metod hodowli ryb w stawach i w warunkach kontrolowanych, doskonalenia użytkowego i genetycznego ryb, introdukcja nowych gatunków, optymalizacja powiązań gospodarki rybackiej z gospodarką wodną.

WYSTEP ZESPOŁU "TĘCZA"

18-07-2017 Twoje Uzdrowisko, Uzdrowisko Goczałkowice-Zdrój

Dzisiejszego popołudnia podziwialiśmy zespół "Tęcza". Grali, śpiewali i tańczyli na scenie naszej sali koncertowej, zaprezentowali program cygański. Było świetnie!

KONCERT PIOSENEK CZESŁAWA NIEMENA

15-07-2017 Twoje Uzdrowisko, Uzdrowisko Goczałkowice-Zdrój

Na koncert zaprosił nas Pan Grzegorz Buchta, muzyk hardrockowy, który świetnie wykonuje utwory Czesława Niemena. Fani byli zachwyceni, artysta długo bisował.

PRZEDSTAWIENIE TEATRU "GRANDA"

14-07-2017 Twoje Uzdrowisko, Uzdrowisko Goczałkowice-Zdrój

Teatr GRANDA z Bielska-Białej przedstawił spektakl pt."Przyjaciółki dozgonne". Autorem sztuki był Dariusz Gruszecki, a w rolach głównych wystąpili: Katarzyna Kosińska, Grażyna Gumińska i Robert Oleksy. Obejrzeliśmy świetną komedię, wielkie brawa dla aktorów. Czekamy na następną propozycję!

SPACER Z KIJKAMI

13-07-2017 Twoje Uzdrowisko, Uzdrowisko Goczałkowice-Zdrój

Na treningi z kijkami specjalnie nie trzeba zapraszać - każdy kto ceni swoje ciało korzysta z tego typu terapii. W Uzdrowisku prowadzimy ją w każdym tygodniu. Serdecznie zapraszamy do udziału!

WYSTAWA RĘKODZIEŁA

10-07-2017 Twoje Uzdrowisko, Uzdrowisko Goczałkowice-Zdrój

W bibliotece uzdrowiskowej otwarto wystawę rękodzieła artystycznego z wikliny papierowej. Autorami prac są Barbara i Andrzej Maroszek. W trakcie trwania wystawy - do 9 sierpnia- dwa razy w tygodniu artyści prowadzić będą warsztaty wyplatania. Serdecznie zapraszamy w poniedziałki i piątki w godz.15.00 - 17.00, instruktaż bezpłatny!

ZBÓJNICKA BIESIADA

07-07-2017 Twoje Uzdrowisko, Uzdrowisko Goczałkowice-Zdrój

Znakomity góral-zbój Henryk Mazur bawił dzisiaj kuracjuszy na biesiadzie zbójnickiej. Wszyscy doskonale bawili się śpiewając znane piosenki i słuchając dowcipów góralskich. Dziękujemy prowadzącemu!