Aktualności

ilość aktualności: 178

KONCERT PIOSENEK CZESŁAWA NIEMENA

[ Data aktualności:16-02-2018 Uzdrowisko Goczałkowice-Zdrój ]

Znowu Grzegorz Buchta zachwycił wszystkich. Piosenki wielkiego artysty - Czesława Niemena - nie każdy potrafi tak zaśpiewać. Fani nie wypuszczali naszego dzisiejszego gościa jeszcze długo po koncercie. Cieszymy się bardzo:)

SPACER Z KIJKAMI

[ Data aktualności:14-02-2018 Uzdrowisko Goczałkowice-Zdrój ]

Bez względu na pogodę - spacerujemy. A przy okazji poznajemy technikę prawidłowego chodu. Za każdym razem jest inaczej, zgłaszają się osoby z różnymi dolegliwościami i potrzebami. Fakt jest jeden - zadowoleni wszyscy są po treningu:)

SPACER PO ZDROJU

[ Data aktualności:13-02-2018 Uzdrowisko Goczałkowice-Zdrój ]

Spacerując głównym deptakiem Uzdrowiska, poznajemy bogatą historię miejscowości i kurortu. Dzisiejsze zainteresowanie było wyjątkowe, osoby chętnie przysłuchiwały się i dodatkowo jeszcze dopytywały. Bardzo dobrze, bo mamy czym pochwalić się:)

Kulig po terenie Uzdrowiska

[ Data aktualności:13-02-2018 Uzdrowisko Goczałkowice-Zdrój ]

Kulig zorganizowany dla kuracjuszy, po terenie Uzdrowiska Goczałkowice-Zdrój. Dziękujemy za niezapomniane chwile, pełne niesamowitych wrażeń :)

Zdjęcia:

WYSTEP ZESPOŁU "TĘCZA"

[ Data aktualności:12-02-2018 Uzdrowisko Goczałkowice-Zdrój ]

Zespół "Tęcza" bawi naszych kuracjuszy już od ładnych paru lat. Niosą wiele radości, zresztą to zespół śpiewaczo-kabaretowy. Są naprawdę doskonali i bardzo podobają się publiczności, widać to po ilości słuchaczy i po reakcji ich. Występ cygański wyjątkowo przyjął się, wszyscy chętnie śpiewają z zespołem i doskonale bawią się:)

KONCERT WIESŁAWA KUSZEWSKIEGO

[ Data aktualności:09-02-2018 Uzdrowisko Goczałkowice-Zdrój ]

Piątkowego popołudnia mieliśmy okazję posłuchać Pana Wiesława Kuszewskiego. Artysta ma w swoim repertuarze mnóstwo własnych piosenek, zaśpiewał wiele z nich, a także przypomniał nam piękne utwory znakomitych muzyków amerykańskich. Bardzo dziękujemy:)

KONCERT ARII OPERETKOWYCH

[ Data aktualności:08-02-2018 Uzdrowisko Goczałkowice-Zdrój ]

Koncert najpiękniejszych arii operetkowych przygotowała śpiewaczka Teatru Muzycznego w Gliwicach, Anna Małgorzata Wilczyńska. Posłuchaliśmy pięknej muzyki, która leczy duszę, melomani byli zachwyceni. Dziękujemy:)

BIESIADA "STAŚKOWE GRANI"

[ Data aktualności:07-02-2018 Uzdrowisko Goczałkowice-Zdrój ]

Góralska Biesiada to świetna impreza, w której mogą wszyscy aktywnie uczestniczyć. Cieszy się ona powodzeniem, kuracjusze lubią śpiewać wspólnie i wesoło bawić się. Na tej biesiadzie było wspaniale, nie trzeba było specjalnego zaproszenia do zabawy. Dziękujemy góralom i zapraszamy na następną imprezę:)

Zakończenie konkursu z okazji dnia Babci i Dziadka

[ Data aktualności:01-02-2018 Uzdrowisko Goczałkowice-Zdrój ]

Dzisiejsze rozdanie upominków oraz voucherów na pobyty rehabilitacyjne w naszym Uzdrowisku, które były główną nagrodą w konkursie gazety pszczyńskiej z okazji dnia Babci i Dziadka

Zdjęcia:

PROGRAM AUTORSKI

[ Data aktualności:31-01-2018 Uzdrowisko Goczałkowice-Zdrój ]

Swój autorski program pt."Kobieta zmienną jest" przedstawiła aktorka z Bielska-Białej, Pani Krystyna Pryszczyk. Obejrzeliśmy wesołe humoreski, posłuchaliśmy dobrych piosenek; bardzo dziękujemy:)