SPACER PO UZDROWISKU

Spotkanie zaczęliśmy od historii miejscowości. To miejsce przed budynkiem WRZOS jest idealne, ponieważ tutaj znajduje się Muzeum Regionalne Goczałkowic-Zdroju. Dzisiejszy spacer cieszył się ogromnym powodzeniem, jesteśmy zadowoleni, bo mamy czym pochwalić się:)

WYKŁAD „SZKIC DO ŻYCIORYSU KSIĘŻNEJ DAISY”

Spotkanie dotyczące książąt pszczyńskich poprowadziła Marianna Kurczab. Pani Marianna jest przewodnikiem po Muzeum Zamkowym w Pszczynie i dysponuje ogromną wiedzą historyczną, a jej ulubioną postacią jest księżna Daisy von Pless. Wszyscy byli usatysfakcjonowani i pełni podziwu nad przekazem wiadomości. Dziękujemy serdecznie!

WYSTĘP MASZTALSKIEGO

Spotkanie z Masztalskim to zawsze świetna zabawa. Redaktor Aleksander Trzaska, popularny Masztalski, sam nie wie ile potrafiłby opowiedzieć dowcipów, tyle ich nazbierał. Dziękujemy za te chwile szczerego, gromkiego śmiechu!

KONCERT PIOSENEK CZESŁAWA NIEMENA

Dzisiaj muzyk Grzegorz Buchta przenosi nas do świata  muzyki lat 60. i 70. Piosenki Czesława Niemena wzbudzają zachwyt ciągle, nie nikną na ustach wielu, frekwencja na naszej sali zawsze dopisuje:) Dziękujemy za każdy występ!

KONCERT MUZYKI ROZRYWKOWEJ

Agnieszka Zimna i Piotr Pudełko zaprosili nas dzisiaj na piękne spotkanie muzyczne z wielkimi przebojami. Ten duet tworzą niezwykle utalentowani młodzi artyści, a oglądanie ich i słuchanie to czysta przyjemność. Dziękujemy za kolejne przybycie:)

PROGRAM AUTORSKI KRYSTYNY PRYSZCZYK

Aktorka komediowa, Krystyna Pryszczyk przedstawiła nam dzisiaj swoje piosenki i humoreski. Bawiliśmy się wesoło, dziękujemy serdecznie:)

WYSTĘP ZESPOŁU „TĘCZA”

Zespół z Brzeszcz bawił dzisiaj kuracjuszy śpiewając piosenki cygańskie w języku polskim i romskim. Cała sala bawiła się świetnie, czynnie uczestnicząc. Ten zespół niesie wiele radości, dziękujemy za spotkanie:)

WARSZTATY RĘKODZIEŁA

Kolejne zajęcia wyplatania wikliny papierowej. Wszyscy są zachwyceni i zadziwieni, w jaki sposób można wykorzystać zwykłą gazetę. Zapraszamy serdecznie na zajęcia – w poniedziałki i piątki w bibliotece uzdrowiskowej:)