PROGRAM AUTORSKI KRYSTYNY PRYSZCZYK

Aktorka Krystyna Pryszczyk przedstawiła nam swoje humoreski (wesołe krótkie przedstawienia) oraz zaśpiewała. Pięknie to wykonała, to świetna komediowa artystka:)

WARSZTATY WYPLATANIA WIKLINY PAPIEROWEJ

Na ostatnich zajęciach prawie wszystkie panie wyplatały choinki. Cudownie bawimy się na tych warsztatach, każda praca jest inna, jak to przy rękodziele. Zapraszamy do skorzystania!

KONCERT PIEŚNI RELIGIJNEJ

Dzisiejszy koncert poprowadzili – Marek Łuszczyński i Bogdan Pieczyrak. Wszyscy mogli aktywnie uczestniczyć, teksty wyświetlone były na ekranie. Było to piękne radosne śpiewanie:)

PROGRAM „UŚMIECHNIĘCI ŻYJĄ DŁUŻEJ”

Niezwykle wesołe popołudnie mieliśmy dzisiaj, albowiem bawił nas Masztalski. To cudowna postać, uczy nas skupienia się na istocie ważnej rzeczy jaką jest radość. Bardzo dziękujemy za kolejny występ, jak zawsze było pięknie!

WYSTĘP ZESPOŁU „JASIENICZANKA”

Odwiedził nas dzisiaj zespół z Jasienicy „Jasieniczanka”, który działa od 31 lat (26 osób). Posłuchaliśmy pieśni i podziwialiśmy tańce Śląska Cieszyńskiego. Grupa wystąpiła w oryginalnych strojach z tego regionu. Było na co popatrzeć! Cudowny zespół regionalny, który występuje ze swoją kapelą, naprawdę może dużo pokazać! Dziękujemy za przybycie!

WYSTAWA RĘKODZIEŁA ARTYSTYCZNEGO

W bibliotece „Wrzos” otworzyliśmy wystawę rękodzieła – wiklina papierowa. W piątki pod okiem artystów – Barbary i Andrzeja Maroszek – czynne będą warsztaty wyplatania różnych przedmiotów. Serdecznie zapraszamy do udziału!

WYSTĘP ZESPOŁU „TĘCZA”

Dzisiaj na scenie naszej sali koncertowej śpiewali i tańczyli Cyganie. Program przygotował zespół śpiewaczo-kabaretowy „Tęcza” z Brzeszcz. Było pięknie, zespół rozweselił wszystkich:)

KONCERT JAZZOWY

Niezwykle uroczysta jest dzisiejsza sobota. Duet – Tomasz Grabowski (gitara) i Piotr Chomicki (kontrabas) uświetniają festiwal fotograficzny. Nie sposób nie wspomnieć twórcy Festiwalu Fotografii Ojczystej w Goczałkowicach-Zdroju – Mieczysława Wielomskiego. Był to wybitny artysta-fotografik, twórca wielu formacji fotograficznych, m.in.Stowarzyszenie Fotograficzne „Przeciw Nicości” (teraz nosi jego imię), laureat ponad setki nagród w konkursach krajowych i zagranicznych. […]