KONCERT PIOSENEK CZESŁAWA NIEMENA

Grzegorz Buchta był wykonawcą dzisiejszego koncertu. Z wielką przyjemnością przenieśliśmy się w lata 50. i 60. i wspominaliśmy wspaniałego artystę Czesława Niemena. Bardzo dziękujemy za ten występ:)

PROGRAM AUTORSKI

Program „Kobieta zmienną jest” przedstawiła nam aktorka z Bielska-Białej – Krystyna Pryszczyk. To zbiór humoresek i piosenek, program dostarczył wszystkim dużo radości. Dziękujemy artystce za przybycie:)

TRENING Z KIJKAMI

Spacery z kijkami w Parku Zdrojowym są idealnym spędzeniem czasu. Można świetnie poćwiczyć i zrelaksować się oglądając piękną naturę. Zachęcamy do treningów!

WYKŁAD „SZKIC DO ŻYCIORYSU KSIĘŻNEJ DAISY VON PLESS”

Dzisiaj wysłuchaliśmy historii dotyczącej jednej z najbardziej znanych arystokratek – pszczyńskiej księżnej Daisy von Pless. Wykład poprowadziła Marianna Kurczab, przewodnik po Muzeum Zamkowym w Pszczynie.

SPACER Z KIJKAMI

Na spacery z kijkami pojawia się coraz więcej chętnych osób. To cudowny sport, i najważniejsze – ruch na wolnym powietrzu. Podczas prawidłowego chodu uczestniczy ok. 80 procent mięśni, dlatego tak chętnie jest ostatnio wybierany. Zawsze zapraszamy na każdy trening!  

Spacer po uzdrowisku

  Podczas spaceru po Uzdrowisku poznajemy zabytki kurortu oraz trasy spacerowe i rowerowe. Serdecznie zapraszamy wszystkich do naszego wyjątkowego miejsca na Śląsku!

Koncert Jacka Miernikiewicza

Jacek Miernikiewicz śpiewa dzisiaj piosenki Sinatry, Kiepury, Grechuty, Bajora, Geppert i Bocellego. Piękny koncert, pełen romantycznego nastroju:)

Spacer z kijkami

W tak wymarzoną pogodę trudno byłoby nie wyjść do parku. A tam oprócz tego, że poćwiczyliśmy z kijkami, to czekało na nas jeszcze wiele atrakcji. Ścieżkami parku spacerowały alpaki, sprawdziliśmy godzinę na słonecznym zegarze, oglądaliśmy zabytkowy dworzec. Wszyscy są miejscowością zachwyceni:)