Bezpłatna rehabilitacja w ramach Projektu Unijnego

Zachęcamy do skorzystania z BEZPŁATNEJ REHABILITACJI w ramach Projektu Unijnego – Wsparcie mieszkańców Śląska z zapalnymi chorobami układu kostno- stawowego i mięśniowego w powrocie na rynek pracy. Po szczegółowe informacje zapraszamy na naszą stronę internetową: https://www.gozdroj.pl/projekty-unijne-w-realizacji-2/

Sprzątamy obrzeża Jeziora Goczałkowickiego

W dniu 24.04.2021 r. o godzinie 9:00 odbędzie się akcja sprzątania terenów wokół Jeziora Goczałkowickiego. W akcję zaangażują się mieszkańcy razem z włodarzami, strażakami OSP,  wędkarzami, kitesurferami, wychowankami Zakładu Poprawczego i Schroniska dla Nieletnich w Pszczynie-Łące, członkami Jachtklubu PTTK Pszczyna, harcerzami i innymi organizacjami działającymi w wymienionych miejscowościach. Głównym organizatorem wydarzenia jest Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów. […]

WYSTĘP ZESPOŁU „TĘCZA”

Zespół „Tęcza” pokazał nam znowu PROGRAM CYGAŃSKI. To świetny program, na który składają się piosenki biesiadne, a kuracjusze chętnie dołączają się do śpiewu i wszyscy wesoło bawią się. Dziękujemy serdecznie obsadzie zespołu za każdy występ!

OTWARCIE WYSTAWY FOTOGRAFII PIOTRA LISOWSKIEGO

W Galerii Fotografii Piktorialnej WERANDA odbyło się dzisiejszego wieczoru otwarcie nowej wystawy. Autorem prac jest laureat III-go miejsca w konkursie „Polska jest piękna” 2019 i zdobywca brązowego medalu Fotoklubu Rzeczypospolitej Polskiej – Piotr Lisowski. Zapraszamy wszystkich do obejrzenia tej niezwykłej wystawy, która nosi piękny tytuł „Bliżej nieba”!

SPACER PO UZDROWISKU

Spotkanie zaczęliśmy od historii miejscowości. To miejsce przed budynkiem WRZOS jest idealne, ponieważ tutaj znajduje się Muzeum Regionalne Goczałkowic-Zdroju. Dzisiejszy spacer cieszył się ogromnym powodzeniem, jesteśmy zadowoleni, bo mamy czym pochwalić się:)

WYKŁAD „SZKIC DO ŻYCIORYSU KSIĘŻNEJ DAISY”

Spotkanie dotyczące książąt pszczyńskich poprowadziła Marianna Kurczab. Pani Marianna jest przewodnikiem po Muzeum Zamkowym w Pszczynie i dysponuje ogromną wiedzą historyczną, a jej ulubioną postacią jest księżna Daisy von Pless. Wszyscy byli usatysfakcjonowani i pełni podziwu nad przekazem wiadomości. Dziękujemy serdecznie!

WYSTĘP MASZTALSKIEGO

Spotkanie z Masztalskim to zawsze świetna zabawa. Redaktor Aleksander Trzaska, popularny Masztalski, sam nie wie ile potrafiłby opowiedzieć dowcipów, tyle ich nazbierał. Dziękujemy za te chwile szczerego, gromkiego śmiechu!

KONCERT PIOSENEK CZESŁAWA NIEMENA

Dzisiaj muzyk Grzegorz Buchta przenosi nas do świata  muzyki lat 60. i 70. Piosenki Czesława Niemena wzbudzają zachwyt ciągle, nie nikną na ustach wielu, frekwencja na naszej sali zawsze dopisuje:) Dziękujemy za każdy występ!