KONCERT PIOSENEK CZESŁAWA NIEMENA

Grzegorz Buchta przeniósł nas dzisiaj do lat 60. i 70. Piosenki Czesława Niemena ostatnio są bardzo popularne, widać to m.in. po frekwencji osób na koncertach. Koncert był rewelacyjny, dziękujemy artyście 🙂

PROGRAM AUTORSKI „KOBIETA ZMIENNĄ JEST”

Sobotnie popołudnie wypełnił nam program komediowy, który przedstawiła aktorka Krystyna Pryszczyk. To niesamowita postać, czerpie z życia pełnymi garściami, zaraża optymizmem i radością. Posłuchaliśmy jak pięknie śpiewa i pośmialiśmy się przy jej humoreskach. Dziękujemy za przybycie!

WYSTĘP ZESPOŁU „TĘCZA”

Dzisiaj na naszej scenie gra, śpiewa i tańczy zespół „Tęcza”. Oglądamy Program Cygański, cała sala wtóruje, wszyscy doskonale bawią się. Zapraszamy grupę bardzo serdecznie w lutym!

KONCERT PIEŚNI CHRZEŚCIJAŃSKIEJ

Na spotkanie z pieśniami chrześcijańskimi zaprosili nas dwaj muzycy – Bogdan Pieczyrak i Marek Łuszczyński. Dziękujemy bardzo za te wytchnienia i relaksu!

SPACER PO UZDROWISKU

Duża grupa chętnych osób zebrała się dzisiejszego popołudnia na spacer historyczny. Bardzo cieszy ten fakt zainteresowania naszym kurortem. Mamy piękną historię, wspaniałe zabytki, niezwykle malownicze ścieżki spacerowe i piękny Park Zdrojowy – ogólnie można tu wypocząć i nabrać sił! Serdecznie zapraszamy każdego!

KONCERT ŚWIĄTECZNY

Dzisiejszego wieczoru w naszym klubie odbył się koncert kolęd i pastorałek. Spotkanie prowadził i grał na pianinie Piotr Pudełko, śpiewała Agnieszka Zimna. Z wielką ochotą publiczność włączyła się w śpiew tych wyjątkowych piosenek świątecznych. A po występie młodzi wykonawcy przyjmowali gratulacje i życzenia samych sukcesów w tym pięknym zawodzie. Dziękujemy za koncert:)

WYSTĘP ZESPOŁU „KWIECISTE GWIAZDY”

Gościliśmy dzisiaj Teatr Tańca „Kwieciste gwiazdy” działający przy Rodzinnym domu Dziecka w Kiwercy na Ukrainie. Dzieci wystąpiły w pięknych kolorowych strojach, zatańczyły tańce ludowe, współczesne, towarzyskie i balet. Było wspaniale, wzbudziły ogólny zachwyt!

KONCERT ŚWIĄTECZNY

Czechowicki Teatr Muzyczny „Movimento” i chór „Bobolanie” pod dyrekcją Eweliny Stanclik byli wykonawcami dzisiejszego koncertu. Posłuchaliśmy kolęd i pastorałek w wykonaniu różnych grup wiekowych dzieci z teatru oraz dorosłych z chóru. Spotkanie prowadziła Barbara Bielaczyc. Przepiękne spotkanie, doskonałe wykonanie, świetna dekoracja:) dziękujemy!