Z powodu sytuacji epidemiologicznej Kawiarnia Zdrojowa nieczynna do odwołania.

 

Serdecznie zapraszamy Naszych Kuracjuszy, mieszkańców gminy oraz wszystkie osoby odwiedzające Goczałkowice-Zdrój do naszej kawiarni Zdrojowej czynnej codziennie w godzinach od 10:00 do 19:30.

Kawiarnia otwarta została w marcu b.r. i od tego czasu regularnie poszerza swoją ofertę. Mamy więc do zaoferowania pyszne i świeżo wyciskane soki owocowo-warzywne, kawę o niespotykanym smaku będącą mieszanką brazylijskiej arabiki i indyjskiej robusty, oryginalną herbatę we wszystkich odmianach. Prawdopodobnie najlepsze lody w okolicy w wielu wybranych i sprawdzonych smakach. Lody sprzedawane na gałki lub w postaci deserów lodowych — produkowane z naturalnych składników. Codziennie pieczemy ciasto według starych domowych receptur. Smaczne i zdrowe ciastka stanowią uzupełnienie diet i bywają łakomym kąskiem dla koneserów. Urozmaicamy naszą ofertę powtarzając produkcję tych z nich, które cieszą się największym zainteresowaniem wśród konsumentów. Oferujemy ciastka dietetyczne owsiane i pełne słodyczy pyszności takie jak szarlotka, strudel drożdżowy z masą makowo-jabłkową, rogale drożdżowe z marmoladą, cymes z kokosowymi wiórkami, ciastka biszkoptowe z masą budyniową i galaretką czy sernik wiedeński z brzoskwinią.

Ponadto w kawiarni codziennie można zamówić pyszną, pożywną zupę dnia, a także, w godzinach przedpołudniowych drugie danie.

Tych wszystkich pyszności można skosztować zarówno wewnątrz kawiarenki jak i, w ciepłe słoneczne dni, na tarasie przy niej.

Rozsądne ceny, bardzo dobra jakość i miła obsługa.

Galeria zdjęć