Aktualności

ilość aktualności: 205

KONCERT MUZYKI GOSPEL

[ Data aktualności:21-04-2018 Uzdrowisko Goczałkowice-Zdrój ]

W koncercie znalazły się liryczne i wzruszające pieśni religijne. Pięknie zaśpiewał nam Mirosław Karauda - łódzki artysta, bas-baryton. Dziękujemy za chwile zadumy!

Zdjęcia:

SPACER Z KIJKAMI

[ Data aktualności:20-04-2018 Uzdrowisko Goczałkowice-Zdrój ]

Korzystając z pięknej pogody i uroków wiosny spacerujemy ścieżkami Parku Zdrojowego. A jest naprawdę urokliwie, coraz więcej kwiatów, coraz bardziej zielone drzewa. Zapraszamy do treningów na świeżym powietrzu:)

KONCERT ARII OPERETKOWYCH

[ Data aktualności:19-04-2018 Uzdrowisko Goczałkowice-Zdrój ]

Wieczór czwartkowy był wypełniony piękną muzyką, a to za sprawą gwiazdy operetkowej -- Anny Wilczyńskiej. Wielkie przeboje znakomitych kompozytorów operetki światowej zaśpiewała nam śpiewaczka Teatru Muzycznego w Gliwicach. Bardzo dziękujemy!

SPACER PO ZDROJU

[ Data aktualności:19-04-2018 Uzdrowisko Goczałkowice-Zdrój ]

Mamy piękne wiosenne dni. Z wielką ochotą osoby przybyły na dzisiejszy spacer historyczny. Przechodząc deptakiem Uzdrowiska poznajemy całą historię kurortu, a znajdziemy tutaj same perełki architektoniczne. Zdrój wiosną prezentuje się wspaniale, zapraszamy do jedynego takiego miejsca!

WARSZTATY WIKLINY PAPIEROWEJ

[ Data aktualności:13-04-2018 Uzdrowisko Goczałkowice-Zdrój ]

Wianki, pudełka, serduszka i wiele innych przydatnych produktów powstaje na zajęciach wyplatania z wikliny papierowej. Świetnie bawią się wszyscy, zawsze zgłaszają się chętni do nauki i czas płynie szybko i efektywnie. Następne zajęcia w czwartek i piątek, zapraszamy!

Zdjęcia:

WYSTEP ZESPOŁU "TĘCZA"

[ Data aktualności:12-04-2018 Uzdrowisko Goczałkowice-Zdrój ]

Zespół "Tęcza" pokazał nam kabaret, niesamowite scenki przebierane z wesołym tekstem. Jak zwykle wszystko dopięte na ostatni guzik, wszyscy na sali doskonale bawili się. Dziękujemy za wniesienie tyle radości i ciepła:)

Zdjęcia:

WYSTĘP ZESPOŁU "FOLKOWIANIE"

[ Data aktualności:11-04-2018 Uzdrowisko Goczałkowice-Zdrój ]

Folkowianie to grupa integracyjna działająca przy Środowiskowym Domu Samopomocy. Poprzez takie muzykowanie prowadzona jest szeroko pojęta terapia. Każdy koncert to wielkie wydarzenie, są naturalni, wnoszą wiele radości:)

ZBÓJNICKA BIESIADA

[ Data aktualności:10-04-2018 Uzdrowisko Goczałkowice-Zdrój ]

Wszyscy wesoło bawią się dzisiaj z góralami. To świetna impreza, zawsze gromadzi dużo chętnych. Nasi goście umieją opowiadać dowcipy i dobrze śpiewają, a publiczność chętnie włącza się. Jest super:)

KONCERT JACKA MIERNIKIEWICZA

[ Data aktualności:07-04-2018 Uzdrowisko Goczałkowice-Zdrój ]

Pan Jacek Miernikiewicz przyjechał do nas z Częstochowy. Zaśpiewał pięknie utwory z repertuaru Sinatry, Kiepury, Grechuty, Bajora i wielu innych artystów. Wykonał to naprawdę rewelacyjnie, dysponując głosem operowym można dokonać dużo. Po koncercie wielu fanów podchodziło z podziękowaniami :)

PRZEDSTAWIENIE TEATRU "GRANDA"

[ Data aktualności:06-04-2018 Uzdrowisko Goczałkowice-Zdrój ]

Dzisiejszego wieczoru gościliśmy aktorów teatru Granda. Przedstawili nam spektakl "Przyjaciółki dozgonne", świetną komedię autorstwa Dariusza Gruszeckiego. Bawiliśmy się rewelacyjnie:)