Przyjaciele Stokrotki

Łukasz Piszczek

Jakiś czas temu zgłosiliśmy się do Pana Łukasza Piszczka z zapytaniem o możliwość ufundowania dzieciom ze szpitala Stokrotka kilkunastu piłek do gry w piłkę nożną oraz w koszykówkę. Nie musieliśmy długo czekać gdyż w krótkim czasie otrzymaliśmy informację, iż piłki są w drodze do Stokrotki! W tej chwili dzieci mogą już z nich korzystać, grając na świeżym powietrzu lub w sali gimnastycznej. Dziękujemy Panu Łukaszowi za okazane zainteresowanie i chęć niesienia pomocy dzieciom. Nie ma nic piękniejszego jak radość i uśmiech na twarzach najmłodszych!

Przedsiębiorstwo Górnicze ”SILESIA” Sp. z o.o.

Dzięki wspaniałomyślności PG SILESIA początkiem lipca 2014 r. ruszyły prace związane z naprawą nawierzchni boiska do gry w piłkę nożną dla dzieci przy szpitalu “Stokrotka”. Fundatorem nowego boiska jest Przedsiębiorstwo Górnicze “Silesia” Sp. z o.o. które zobowiązało się również do zakupu siatek do bramek.

Pod koniec lipca 2014 r. nasze oczy cieszył kolejny etap naprawy nawierzchni boiska. Nowa darnina została rozłożona na wyrównanej powierzchni. Kolejny etap to remont (odmalowanie) bramek oraz zawieszenie nowych siatek. Planowany termin oddania boiska do użytku naszym młodym pacjentom planowany był na koniec sierpnia.

Orange

Od 2011 roku Fundacja Orange jest sponsorem paczek mikołajkowych ze słodyczami i małymi upominkami dla dzieci i młodzieży przebywającej na rehabilitacji i leczeniu w Sanatorium dziecięcym “Stokrotka”. Dla “naszych” dzieci jest to z pewnością miły akcent i niespodzianka. Dziękujemy Fundacji Orange za okazane serce, wszak 6 grudnia każde dziecko zasługuje na prezent od Świętego Mikołaja!

Policja

Straż Pożarna