REHABILITACYJNY PROGRAM POCOVIDOWY

NOWOŚĆ-  REHABILITACYJNY PROGRAM POCOVIDOWY

PROMOCJA 30 % RABATU PRZY POBYCIE STACJONARNYM

15% RABATU PRZY ZABIEGACH AMBULATORYJNYCH

Rabat obowiązuje do końca roku 2021

Już od prawie roku, świat zmaga się z pandemią koronawirusa. Wielu z nas chorobę Covid-19 ma już za sobą. Często pozostawia ona w organizmie mniejsze bądź większe ślady.

Z myślą o tych wszystkich, którzy nie wrócili jeszcze w pełni do formy po walce z wirusem przygotowaliśmy specjalny Program Pocovidowy.

Oferujemy dla Państwa program zabiegów po przebytej chorobie Covid-19. Przewidujemy możliwość dostosowania długości pobytu do indywidualnych potrzeb, jednak optymalnym czasem by osiągnąć zadowalający efekt leczniczy jest okres 2 tygodni.

Program ukierunkowany jest na remisję choroby, poprawę wydolności wysiłkowej  i krążeniowej, sprawności oddechowej, siły mięśniowej i ogólnej sprawności fizycznej oraz wsparcie zdrowia psychicznego.

Na program składa się:

  • wstępne i końcowe badanie lekarskie przez lekarza specjalistę chorób płuc (np. spirometria, test wydolnościowy)

  • 5 zabiegów dziennie, w tym: zabiegi z zakresu kinezyterapii (gimnastyka oddechowa, ogólnousprawniająca, ćwiczenia  w basenie), zabiegi z zakresu inhalacji, hydroterapii, fizyko i balneoterapii. Poszczególne zabiegi przepisane zostaną wg zaleceń lekarza indywidualnie.

Ponadto gratis dla każdego, codzienne wejścia do Jaskini Solnej, na basen oraz wypożyczenie kijków do nordic walking.

Oferujemy dodatkowo możliwość noclegów w pawilonie Modrzew z wyżywieniem w cenie 149 zł.

Zapraszamy do kontaktu i rezerwacji pod numerem 32 449 20 20 lub recepcja@gozdroj.pl