Poradnia Uzdrowiskowa

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych pacjentów wydłużyliśmy działanie naszej bazy zabiegowej aż do godziny 21! Chcemy, aby osoby pracujące czy uczące się mogły bez problemu, w wygodnych dla siebie godzinach korzystać w pełni z naszej profesjonalnej bazy zabiegowej opartej między innymi na borowinie oraz solance.

Zasady kierowania i przyjęć :

Przyjęcie następuje bez skierowania, wystarczy zadzwonić (801 022 280 lub 32/449 20 20) i umówić się na bezpłatną wizytę lekarską. Zabiegi zlecone przez lekarza są dostosowywane indywidualnie w zależności od stanu zdrowia kuracjusza. Samemu można zdecydować o ilości zabiegów, oraz ewentualnie poprosić o konkretne zabiegi (oczywiście jeżeli stan zdrowia oraz dostępność zabiegów na to pozwoli). W Poradni Uzdrowiskowej przyjmują lekarze specjaliści zatrudnieni w naszym Szpitalu Reumatologiczno – Rehabilitacyjnym.

Profesjonalny zespół lekarzy specjalistów, magistrów rehabilitacji, techników fizjoterapeutów i masażystów czeka na Państwa, aby pomóc, doradzić oraz przyspieszyć powrót do zdrowia i sprawności fizyczną organizmu.

Promocje

  • 20% rabatu przy wykupieniu 40 zabiegów
  • 15% rabatu przy wykupieniu 30 zabiegów

Uzdrowisko Goczałkowice-Zdrój posiada jedną z najnowocześniejszych baz zabiegowych w kraju. Wieloletnie i ciągłe inwestycje w modernizację sprzętu pozwalają nam utrzymywać wysoki wskaźnik efektywności leczenie, a co za tym idzie – zadowolenia kuracjuszy. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z niektórymi zabiegami w naszej ponad 50 zabiegowej bazy.